superpratik

Ev

Kişisel

Özel Ders

Tadilat

Temizlik

Fotoğraf

Tamirci

Organizasyon

Nakliye ve Taşıma

Bizden Haberler

Geri sayım başladı!

Tarih : 27-12-2016

Geri sayım başladı!

15 Ocak itibariyle, işinin profesyonellerini hizmet sektörünün yeni platformunda, bir araya getiriyoruz. Hemen ücretsiz üye ol, teklif ver. www.superpratik.com Hizmet alan ile hizmet vereni bir araya getiren, superpratik online platformdur. Hem Türkiyede hemde Kıbrıs'ta ingilizce alt yapısı ile yabancılara ve özellikle Türkiyede yaşayan yabancılara hizmet veriyoruz.
Başarı İçin oluşturulanortak platformProfesyonellere ulaşmak için süperpratik yol
Müşterilerimizi ve profesyonellerimizi biraraya getiriyoruz, sadece hangi hizmete ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli, en iyi profesyonelleri bulup sizinle paylaşalım sizde değerlendirme yorumları okuyup fiyatları karşılaştırıp en iyi hizmeti veren profesyoneli seçin.
Hızlı büyüme, Gerçek etki
Biz sadece Türkiye'de ve Kıbrıs'da milyonlarca müşteriyi profesyonellerle buluşturmak için çalışmıyoruz yerel ekonomilerin gelişimine katkıda bulunuyoruz.
1,100Hizmet kategorisi
100,000Proje / Bir Yıl10,000Aktif Profesyonel
3.5 Milyon Profesyonel için Yıllık Gelir.
Kobilerimizi ve Profesyonellerimizi güçlendiriyoruz.Kobiler ve bağımsız çalışan profesyoneller ekonomininin ana unsurları, onların güçlenmesi için çalışıyoruz.
Profesyonele mi ihtiyacınız var ?İşinizi büyütmekmi istiyorsunuz, size yardımcı olabiliriz.
NASIL ÇALIŞIR
Ev tadilatından yaşam koçuna kadar1100 kategoride, mimar, özel ders veren fotoğrafçı gibitüm işleriniz için hizmet veren profesyoneller ücretsiz üye olup, 25 tl değerinde 110 tl Süper pratik kredisi hesabı ile çalışmaya başlayabiliyor..