superpratik
Profesyonel Nasıl Çalışır ?
- Üye ol,
- Süperpratik Profesyonelleri arasına katıl,
- Daha fazla müşteriye ulaş,
- Kazancını Arttır,
- İşini büyüt!
Mayısta tanıtımlarımıza başladık,
Türkiye ve Kıbrıs'ta 1200 müşterimizin aradığı hizmeti almasını sağladık,
Birlikte büyüyoruz!
Süperpratik size müşteri isteklerini gönderir

  Müşteriler hizmet satın almak üzere süperpratik'e gelir,
  İş hakkında gerekli kısa soruları yanıtlarlar,
  Süperpratik bu istekleri makul ve uygunluğa bakmak üzere inceler.

Hangi talebe dönüş yapacağına sen karar verirsin

  Müşteri taleplerini e mail veya sms ile profesyonellere ücretsiz göndeririz,
  Eğer ilgileniyorsan ve iş seninle uyumluysa teklif gönderirsin.

Teklif gönder

  Teklifiniz kişisel mesaj ve tahmini fiyatı içerir,
  Otomatik olarak, geçmiş işleriniz, özellikleriniz, iletişim bilgileriniz ve müşteri değerlendirme & yorumları olan süperpratik profilinizi göndeririz,
  Yapılan iş üzerinden komisyon değil sadece teklif gönderiminde süperpratik kredinizi veya Teklif Paketinizi kullanırsınız.

İşi aldığınızda haber verin

  Müşteri gelen teklifleri değerlendirerek kiminle iletişime geçeceğini belirler,
  Müşteri ile süperpratik üzerinden, telefon veya e mail ile iş detaylarını konuşursunuz,
  İşi aldığınızda bize haber verinki profilinizdeki etkisiyle sonraki işlerinizde size daha fazla şans yaratsın.

NASIL İŞ ALABİLİRİM ?

Kısa ve profesyonelce yaz

Teklif mesajın müşteriyi etkileyeceği için çok önemli, iyi bir mesaj olması için, müşterinin tam olarak istediklerini cevapladığına emin ol, fiyat dahilinde nelerin olduğunu dolayısıyla yapabileceklerini ve yapamayacaklarını en başta net olarak belirt, yazım hatalarını kontrol ettikten sonra teklifini gönderebilirsin.

Tahmin yap

Eğer verilecek hizmet; işin teslim süresi ve kullanılacak malzeme gibi değişkenlere bağlı ise fiyat da değişebilir demektir. Müşteriler genellikle fiyata duyarlı olsalar da işin değişkenlerini göz önüne alıp minimum ve maximumda fiyatın ne olabileceğini çok iyi anlatmak gerekir, fiyat genel olarak ortalamanın üzerinde gibi görünüyorsa nedenini anlat.

Değerlendirme & yorum al

Müşteri değerlendirmesi 1 den fazla olan Profesyoneller, değerlendirmesi olmayanlara oranla %66 daha fazla iş almakta , daha ileri gidersek 5 ve üzeri değerlendirmesi olan profesyoneller ise %75 daha fazla iş almakta, dolayısıyla müşteriler bize profesyonel seçmekte ana faktörün değerlendirme & yorumlar olduğunu gösteriyor. Her işi tamamladığınızda müşterilerinize dönüş yaparak değerlendirme & yorum ve yapmaları yönünde hatırlatma yapın.

Kazanan güçlü bir profil yarat

Müşteriler tecrübeli profesyonel ararlar, bu kişinin siz olduğunuzu anlatan güçlü bir profil yaratın. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerle kurulan pozitif iletişim en onemli konuların başında geliyor, güler yüzlü hizmeti gösteren fotoğraf ve video kullanın , bunun için profesyonel fotoğrafcıdan destek almak şansınızı arttıracaktır. Profesyonel lisanslarınız, varsa medya fotoğrafları ve web siteniz dahil, işinizin uzmanı ve işinizi iyi yaptığınızı gösteren her türlü görseli mutlaka profilinizde bulundurun.

Asla vazgeçme

İşinizi 2 ye 3 e katlamak istiyorsanız teklif göndermekten vazgeçmeyin, ilk başlandığında 5 ve üzeri deneme yapıldıktan sonra iş alan bir çok profesyonel mevcut, her işe değil, yetkinlik ve uzmanlıklarınıza kısaca size en iyi uyan ve çalışabileceğiniz işlere teklif gönderin.

PROFESYONEL OLARAK ÜCRETSİZ ÜYE OL