superpratik
Hakkımızda
Krediniz yok mu ?

  Size en çok uyan işe, göndereceğiniz teklif olduğunda teklif formuna işin ne kadar tutacağını yazdığınızda, sistem otomatik olarak ihtiyacınız olan krediyi hesaplar.
( iş hacmine göre kredi adedi değişmektedir )

  Üstelik müşteri teklfinizi kabul etmediğinde iletişim ücreti dışında gönderdiğiniz krediyi hesabınıza iade ediyoruz.

Kredi Paketleri ve teklif gönderimi

  İsterseniz herhangi bir paket almadan direkt ilgili iş için 1 kredi = 4,9 TL den standart teklif verirsiniz,
veya isterseniz 1 kredi; 4,8 TL, 4,6 TL, 4,4 TL, 3,9 TL, 3,5 TL veya 3 TL olan uygun kredi paketlerinden birini satın alarak teklifinizi %40 a varan avantajlarla çok daha uygun koşullarda müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Teklifini yap
   Ücret : Vereceğiniz hizmetin ücretini, bu kısımda belirtebilirsiniz.

   Ekspertiz Ücreti : Bu alan zorunlu alan olmamakla beraber, ekspertiz talebiniz söz konusu ise bu alanda mutlaka belirtiniz.

   Teslim Süresi : İşi ne kadar zamanda tamamlayabileceğinize dair bilgiyi bu alana girebilirsiniz.

   Açıklama : Bu alanda, işin kapsamı, süre, fiyat, kalite, uzmanlık seviyeniz, firmanızla ilgili özet gibi bilgileri paylaşabilir, varsa sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

   Teklif gönderimi sonrasında müşterinin iletişim tercihine göre mutlaka müşteri ile temasa geçerek, teklifinizle ilgili hatırlatma yapabilir, işle ilgili detayları görüşebilirsiniz. Görüşmeler içi SüperPratik mesajlaşma sistemini de kullanabilirsiniz.

Ücretlendirme

Aşağıdaki tabloda;

Teklif verebilmek için gereken süperpratik kredi adet ve TL karşılığı,
İş alındığında ödenmesi gereken komisyon tutarı TL karşılığı bulunmaktadır.
Teklif paketi sahipleri sahip oldukları paket süresince süperpratik kredis almaksızın tutar ve adet bağımsız sınırsız teklif verebilmektedir.

Bilgilendirme !
  Yukarıdaki tablo 1 kredi=3,9 TL olan, 50 Süperpratik kredisi paketi baz alınarak hazırlanmış bilgilendirme amaçlı örnek tablodur. Kredi miktarı, kredi fiyatı, ödenen toplam ücret, alınan % lik toplam bedel ve tablodaki diğer bilgiler Süperpratik tarafından gerektiğinde değiştirilebilir.
Süperpratik kredi paketleri yerine, hizmet bedeli ve komisyon ödemesi şeklinde ücretlendirme yapılmaktadır.


Müşteri Taleplerine Teklif Verilmesi;

   Hizmet talebine ilişkin teklif tutarını teklif formuna girdiğiniz anda, hizmet bedelinin Süperpratik kredisi karşılığı ve komisyon oranı / TL tutarı sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır, hizmet bedeli Süperpratik kredisi karşılığı ve hesaplanan komisyon oranı / TL tutarını uygun bulmanız durumunda, müşteriye varsa sormak istedikleriniz ve iletmek istediğiniz notlarınızı yazdıktan ve ilgili zorunlu alanların doldurulmasının ardından gereken kredi miktarı hesabınızdan düşüldükten sonra teklifinizi müşteriye gönderebilir ve müşteri ile temasa geçebilirsiniz,

   Teklif gönderimi için yeterli kredi bakiyeniz yoksa, Kredi veya Teklif paketi satın alabilirsiniz.


   Müşterinin teklifinizi seçmesi, Müşteri ile sözlü ve/veya yazılı olarak anlaşmanız ve/veya Müşteri ile sözleşme imzalamanız durumunda, söz konusu bedelin komisyon TL tutarı tarafınızca, Süperpratik Bilgi Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi’ne ödenecektir.

Önemli not:


   Teklif gönderimi sırasında teklif formunda gösterilen komisyon TL tutarı ve yüzdesi, mevcut bilgiler üzerinden verdiğiniz teklif rakamı olduğundan, Talep sahibi Müşteri ile yapılan sonraki detay görüşmelerde işin bedeli değişebilmektedir, dolayısıyla Müşteri ile anlaşmanız ve işi sizin almanız durumunda, nihai olarak Müşteri ile imzalayacağınız sözleşme veya sözlü/yazılı anlaşmanız nihai komisyon oran/TL tutarını belirleyecektir.

   Kredi paketi ve/veya Teklif paketi alma işlemlerinizi, Kredi Kartı, EFT, Havale veya BKM ekspresseçeneklerinden herhangi birisi ile yapabilirsiniz.

   Havale/ EFT seçeneği ile ilerlemeniz durumunda; ilgili rakamı açıklama kısmında belirterek belirtilen hesaba yatırmanızın ardından destek@superpratik.com'a dekont ve ilgili talebinizi mail ile belirterek bilgi verilmesi gerekmektedir, bilgi verilmesini takip eden 3 iş günü içerisinde Kredi paketi ve/veya Teklif paketi tanımlaması yapılmaktadır

KREDİ SATIN AL